Hit Enter to search or Esc key to close
Blog thumbnail

Куди поїхати на море за кордон

Куди поїхати на море за кордон

Blog thumbnail

Коли відправитися на відпочинок, як не влітку? І правда, у більшості спекотний сезон асоціюється з пляжами, прогрітим піском у прозорого моря, сонцем і масою розваг. Але досвідчені туристи знають, що осінній період нічим не гірше, щоб провести відпустку за кордоном.
В цей час на курортах встановлюються найбільш сприятливі умови практично для всіх видів відпочинку. Давайте дізнаємося, які країни вважаються кращими для їх відвідування в «оксамитовий сезон».

Греція

Греція – популярне південний напрямок, куди багато хто приїжджає відпочити вересні і жовтні. В цей період вже не так жарко, але тим не менше температура повітря тримається в межах + 30 ° С. Комфортна для пляжного дозвілля погода і лагідний вітерець перетворюють денне життя туристів в райський оазіс. Море стає більш спокійним, а вода залишається прогрітій до + 25 ° С у вересні і + 22 ° С в кінці жовтня. Щоб уникнути дощового сезону в Греції, відвідувати курорт рекомендується на початку осені. Підібрати готель та запланувати відпочинок в Греції вам допоможуть наші спеціалісти.

Франція

Європа охоче відкриває свої обійми туристам і по завершенні літа, адже восени у Франції як і раніше сонячно і тепло. Найбільш комфортним курортом для відпочинку вважається Рів’єра, де з приходом вересня наступає оксамитовий сезон. Відмітка на термометрі не опускається нижче + 15 ° С, а вода в морі залишається прогрітій аж до жовтня.

Осінь у Франції – період, коли туристи потрапляють в епіцентр різноманітних фестивалів та святкових заходів. Французи славляться справжніми гурманами, тому в країні проводиться величезна кількість ярмарків і виставок, присвячених їжі. Прекрасна Франція і більш глибокої осені. З середини жовтня температура повітря, як і раніше залишається комфортною і багато туристів приїжджають відвідати архітектурні пам’ятки, музеї та інші пам’ятки країни.

Туреччина

Перша половина осені вважається найбільш комфортним періодом для відпочинку «по-турецьки». З середини вересня туристичний потік зменшується, курорт стає більш спокійним, відпочинок розміреним і приємним. Вартість турів після сезону літніх відпусток помітно падає. Температура повітря восени тримається в межах + 30 ° С, а вода залишається теплою до останніх днів жовтня, незважаючи на зниження показників повітряного термометра.

Оксамитовий період в Туреччині супроводжується великою кількістю свіжих фруктів і овочів. Любителів шопінгу залучають листопадові розпродажі своїми дуже низькими цінами.

Чорногорія

З приходом оксамитового сезону відпочинок в Чорногорії набуває ексклюзивний відтінок. Пляжі вже не такмноголюдни, спека спадає, а море стає більш чистим і прозорим. Кращим періодом для пляжного відпочинку вважається вересень, поки стоїть суха і сонячна погода. В цей час відпочиваючі на Адріатичних курортах Чорногорії отримують стійкий загар. Сонце прогріває воду до + 23 ° С, а повітря до + 26 ° С. Купальний сезон триває до перших чисел жовтня, з приходом якого настає і дощова погода.

Найпопулярніші курорти Чорногорії восени – Бечічі, Петровац, Підгірці і Будва. Відвідування Чорногорії в період оксамитового сезону пов’язане в основному з бажанням комфортно відпочити на пляжі. А відпустку в цей час – хороша економія на авіаперельоті і проживанні в готелях.

Італія

Найбільше в Італії приваблюють туристів пляжі – вже не багатолюдні, але ще зігріті променями літнього сонця. Один з найбільш популярних курортів оксамитового сезону – Ріміні, де загоряють і купаються до кінця вересня. Тут затишні пляжі, довга набережна і багато розваг. Показники стовпчика повітряного термометра в північних районах досягають позначки + 30 ° С, в інших частинах Італії температура тримається близько + 32 ° С – + 34 ° С. Вода залишається по-літньому теплою – від + 24 ° С до + 26 ° С.

Змінюватися погода починає до кінця вересня, але в південних районах Італії температура завжди на кілька градусів вище, ніж в центрі і на півночі країни. Крім пляжного дозвілля, восени туристи можуть провести насичено час, відвідуючи фестивалі піц, хліба, шинки, повітряних куль і інші захоплюючі заходи, які проходять в різних містах Італії.