Hit Enter to search or Esc key to close

Тури в Європу з Тернополя

Автобусні тури по Європі

Сьогодні туристам надано можливість побачити відомі світові пам’ятки і побувати відразу в декількох країнах за один вікенд. Для цього існують автобусні тури по Європі з Тернополя.

Особливості автобусних турів

Автобусні тури представляють собою групову поїздку з чіткою програмою. На відміну від самостійного відпочинку, вони дозволяють:

  1. порівняно недорого відвідати відразу кілька країн;
  2. подорожувати разом з гідом. Він завжди супроводжує туристів в поїздках – проводить екскурсії, допомагає відпочиваючим заселитися в готелі, надає інформаційну підтримку;
  3. вибрати екскурсійний тур в Європу з Тернополя з відвідуванням тих країн, які вас цікавлять;
  4. захоплююче провести час разом з групою і познайомитися однодумцями.

Багато мандрівники, які вперше вибирають подібний формат відпочинку, найчастіше переживають про те чи буде комфортно довго перебувати в транспорті під час поїздок. Сьогодні автобусні тури з Тернополя та інших міст України організовують на комфортабельних автобусах, обладнаних зручними сидіннями, біотуалетом, куточком для приготування чаю або кави і кондиціонером. Крім того, кожні 3-4 години водій робить зупинки, щоб пасажири могли недалеко пройтися, подихати свіжим повітрям або купити легкий перекус в найближчому магазині.Тури на автобусі по Європі відрізняються між собою маршрутом, тривалістю і вартістю, але обов’язково включають:

  • проживання в готелях категорії 3 * або 4 *;
  • огляд визначних пам’яток згідно з програмою;
  • можливість покупки додаткових екскурсій;
  • самостійне час на огляд міста;
  • сніданки в готелях;
  • переїзди на автобусі за запланованим маршрутом.

Як підібрати екскурсійний тур?

Якщо ви вперше плануєте купити тур вихідного дня, визначіться з бюджетом, списком країн, які хотіли б побачити, тривалістю поїздки. Зараз можна вибрати тур як на вікенд, так і на тиждень. Найкращим часом для огляду визначних пам’яток вважається період з квітня по червень і вересень, коли встановлюється комфортна температура для прогулянок по місту. Існує два варіанти подорожей автобусом – з нічними і денними переїздами. У першому випадку ви будете спати в автобусі, поки водій переїжджає з одного міста в інший, а в другому – вас поселять в готелях, де ви зможете комфортно переночувати. Якщо ви хочете подивитися Європу всією сім’єю, найкраще вирушати в таку поїздку з дітьми старше 10 років. Але все залежить від характеру і захоплень дитини.

Популярні маршрути

На сайті представлені різноманітні варіанти відпочинку – ви можете вибрати тури вихідного дня з Тернополя або відправитися в подорож на тиждень. Наприклад, вартість вікнду в Угорщині та Австрії в середньому складе від 60 EUR на одного. Поїздка на 10-12 днів з відвідуванням Італії, Швейцарії, Франції та відпочинком на морі в Іспанії обійдеться від 500 EUR. А подорож на тиждень з оглядом визначних пам’яток шести країн, в тому числі Швейцарії, Угорщини та Німеччини, складе від 300 EUR за одну людину.