1 жовтня 2016 року на “Мінськ – Арені» в  столиці Білорусії Мінську виступив один з кращих діджеїв планети Armin Van Buuren. Шоу було неймовірне!! Вибухові спецефекти,  мегавати звуку, захоплені фанати….

Шоу Armin Only Embrace – одне з найбільш очікуваних подій року. Світовий тур голандця почався в травні. І одним із найспекотніших прийомів був прийом Armina в столиці Білорусії. Сюди з’їхалися  шанувальники з Росії, України, Прибалтики та інших країн Європи.

За сім годин було показано більше десяти номерів! Разом з діджеєм виступали всі, хто брав участь у записі його нового альбому – музиканти, вокалісти, актори, танцюристи. Голандець зізнався, що прикипів до білоруської публіки, приїжджає сюди не вперше і відчуває тут себе як вдома.

Армін ван Бюрен, діджей: «Судячи з того, скільки людей прийшло, тут у мене багато фанатів. І я для них постарався. Насправді це наймаштабніше шоу, яке я коли-небудь робив. Не знаю, чому білоруси в такому захваті від моєї музики. Але я обов’язково ще раз приїду до вас. Швидше за все, з новим альбомом, з новим шоу ».

Організатори зробили все, щоб ця ніч стала незабутньою: восьмиметрові екрани, кращі в світі світло і звук – більше 15 вантажівок обладнання встановлювали майже тиждень. Незважаючи на пропозиції інших міст стати частиною турне, діджей вибрав Мінськ.

Агенція «О&О» теж побувала в Мінську на шоу Armin Only Embrace 1 жовтня і хоча пройшло вже більш як два місяці ми ще досі під враженнями. Запрошуємо і Вас приєднатися до нас!

14712960_1190879064292297_1312407038160639296_o7sem3jr9ckcrv39sykor9w