🌷🏖️ОАЕ, Емірат Шарджа.🥀🏖️

 Одне з найпопулярніших місць для розваги з дітьми – парк «Аль-Монтаза». Територія його величезна, тому краще об’їхати її на спеціальних автомобілях, човнах або поїзді, щоб визначитися з вибором атракціонів: екстремальні гірки, гойдалки або аквапарк.

 Якщо є бажання провести час з користю, можна вирушити в акваріум Шарджі, де зібрані тільки мешканці берегів Оманської і Перської заток. Всього в колекції 250 видів, в тому числі, хижі акули, мурени і небезпечні скати. У музеї створюється ілюзія прогулянки морським дном: акваріуми розташовані на стінах, даху і підлозі.

 Відвідайте Музей науки і діти будуть у захваті. Це освітньо-пізнавальний центр, де вони в ігровій формі дізнаються наукові факти і відкриття. За допомогою інтерактивних дисплеїв можна помацати і пограти з експонатами, а в спеціальних лабораторіях подивитися, як проводяться досліди.

 Дізнатися більше про досягнення науки, принципи роботи техніки і навіть визначитися з майбутньою професією допоможуть в Центрі відкриттів. Тут діти в ігровій формі дізнаються, як влаштований навколишній світ. Оригінальні експонати допомагають зрозуміти, як служать органи чуття і діють закони природи. Також тут розташоване місто професій, де діти зможуть спробувати себе в різних видах діяльності. Тут можна побудувати будинок, уявити себе скелелазом або зіркою телеекрану.

Рекомендуємо готелі:

BEACH HOTEL SHARJAH 3* ВВ від 15 830 грн
LOU LOU A BEACH RESORT 3* ВВ від 16 489 грн
CORAL BEACH RESORT SHARJAH 4* ВВ від 18 316 грн
RADISSON BLU RESORT SHARJAH 5* ВВ від 14 933 грн
SAHARA BEACH RESORT & SPA 5* ВВ від 16 764 грн
SHERATON SHARJAH BEACH RESORT & SPA 5* ВВ від 19 881 грн.

🌴💕Агенція “О&О”💕🌴
📌м. Тернопіль, вул. Франка 5/1
📲Тел. 0677007079, 0507707596
🌐http://www.2otour.te
✍️o_o.agencia@ukr.net