🏊‍♀️Албанія….
Напевно, найменш вивчена морська перлина Європи, країна-загадка, омита водами Адріатичного та Іонічного моря. А що потрібно для моря? Вірно – сонце. В Албанії більше 300 сонячних днів в році, з середньою температурою морської води влітку + 25 ° С.
Албанія – маленька балканська держава зі своєю древньою історією і шалено красивою природою: водоспади, озера Скадарське, Охридське, Преспа, льодовики, каньйони, національні парки, гори Албанські Альпи … Не дарма Албанію називають “Shqiperia”, що перекладається як “Країна орлів “.
Туристи люблять ніжитися на білих пляжах і купатися в чистому морі після активного відпочинку. Ця країна ідеально підходить для любителів, як пасивного відпочинку, так і активного.

🚌#Автобусний_тур “Літні акварелі Балкан …”
👌Тривалість:9 днів
🚌Виїзди:10.06.,26.06.,10.07.,24.07.,10.08.,25.08.
🏖️Країни:Албанія – Болгарія-Македонія-Румунія
💰Вартість: від 191Є.
📍🏊‍♀️Деталі тут:👇

🌴💕Агенція “О&О”💕🌴
🏢м. Тернопіль, вул. Франка 5/1
📲Тел. 0677007079, 0507707596
🌐Веб-сайт: https://www.2otour.te.ua
🖎E-mail:o_o.agencia@ukr.net
#болгарія #без_нічних_переїздів #автобуснийтур #екскурсія#активнийвідпочинок #автобуснітуривєвропу #відпочинок#романтичнівихідні #туристичнаагенція #літнійвідпочинок#Агенціятуристичнихпослуг #сімя #любов #безвіз #албанія #чорнеморе #відпочинокнаморі #туреччина #стамбул #середземнеморе#гарячіпропозиції 

Албанія, відпочинок на морі

 

 

[/fusion_text