%d0%b0%d1%80%d0%bc%d0%b8%d0%bd-%d0%b2%d0%b0%d0%bd-%d0%b1%d1%8e%d1%80%d0%b5%d0%bd-%d0%b8%d0%bd%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%b5%d1%81%d0%bd%d1%8b%d0%b5-%d1%84%d0%b0%d0%ba%d1%82%d1%8bЦІКАВІ ФАКТИ З ЖИТТЯ ARMIN VAN BUUREN

Для всіх прихильників електронної музики ім’я голандця Armin Van Buurena- це ім’я справжньої легенди. І це не перебільшення. Дійсно, важко переоцінити значення цього музиканта для всієї транс індустрії. Крім колосального творчого потенціалу і продуктивності Армін відрізняється різнобічними інтересами і незвичними фактами з біографії.
Народився Армін 25 грудня 1976 року в Нідерландах, в місті Лейден, де і живе до цього дня. Однак, це не заважає йому бути справжнім громадянином світу і літати на гастролі в різні країни.  Бюрен здійснює перельоти на власному літаку, що носить його ім’я. Для всесвітньо відомого діджея такий транспорт – дійсно не розкіш, а необхідний засіб пересування. І він може собі це дозволити: Армін є одним з п’ятьох найбагатших діждеев світу. Британський FACT Magazine оцінив його стан приблизно в 40 мільйонів доларів.

У чому ж секрет успіху Armin Van Buurena? Сам Армін відповідає на це питання однозначно – у величезній любові в музиці. Якщо додати до цієї пристрасті його незвичайний талант і працездатність, то стає абсолютно очевидним те, що інакше і бути не могло – голандець  просто приречений на успіх. Музикою він захопився дуже рано, ще в 10 років. Надихала майбутню зірку музика Бен Лібранта і творця кращої на думку Арміна в історії музики платівки Жана-Мішеля Жарра. Як це часто буває, вчитися ван Бюрен пішов по зовсім іншому профілю, а саме в Лейденський університет на юридичний факультет.

Нащастя,  юриста з нього не вийшло, а вийшов класний діджей, творець безлічі суперхітів, event якого збирають величезну армію шанувальників  і мають величезний успіх, а прихильники його музики з нетерпінням чекають кожного візиту Арміна як найбільш  знаменної події у своєму житті.
Кар’єра музиканта стартувала з релізу Push. Сингл Blue Fear став першим успіхом Арміна. Довгий час він займав перші позиції в британському чарті. У співпраці з United Recordings в 1999 році музикант заснував свій власний лейбл Armind. Всього у музиканта налічується 23 псевдоніма! Деякі він використовував по одному разу. Були в його біографії і Rising Star, і Gig, і багато інших. А на 17-му КаZантип був знятий кліп на його суперхіт, який вийшов під ще одним псевдонімом відомого діджея – Gaia, Tuvan. Але, природно, характерне звучання і неповторний почеркArmin Van Buurena справжні прихильники дізнаються відразу, під яким б ім’ям він не «переховувався».

В цілому Армін ван Бюрен випустив 4 суперуспішних альбому і сотні хітів. Його радіошоу під назвою A State of Trance збирає багатомільйонну аудиторію щотижня, а кожен його випуск стає справжньою подією в світі трансу, адже діджей рідко коли повторюється. До кожного ефіру він готує свіжі новини, а ті треки, які лише зрідка ставить по кілька разів, вважає справжніми суперхітами, які дійсно заслуговують бути почутими ще раз. A State of Trance існує вже більше десяти років і завоювало безліч престижних премій як краще мікс-радіошоу в світі. Сам Армін вважає його однією з найважливіших складових своєї діяльності.

Але не тільки творчість ван Бюрена є унікальною. Він і сам є чимось надзвичайним. Про численні премії та нагороди, які він отримав, чув багато хто з його шанувальників. Широко відомий і той факт, що сама королева Нідерландів Беатрікс удостоїла Арміна почесного звання Офіцера Помаранчевого Ордену Королівства (так що тепер він – титулована особа). Але більш за все вражає той факт, що знаменитий діджей відрізняється просто вражаючою працездатністю: під час свого грандіозного світового турне Armin Only ван Бюрен відпрацьовує за пультом по 9 годин, а таких феєричних шоу, які він створював і створює, давно не бачили шанувальники трансу! Пощастило побувати на його шоу і Агенції “О&О”.

Є в біографії ван Бюрена і абсолютно фантастичні факти. Наприклад, він став одним зі ста знаменитостей, які відібрані та запрошені для участі в 2014 році в … космічному подорожі! Незвично, чи не так? І тим не менше, головними цінностями свого життя Армін вважає музику і сім’ю. Улюблена жінка і за сумісництвом дружина, Еріка ван Тіель, і їхня маленька донечка – ось основні  натхненники талановитого діджея Armin Van Buurena.