Любите  потанцювати під  запальні хіти світових діджеїв? Тоді пропонуємо вашій увазі  фестивалі електронної танцювальної музики, які відбуваються на різних континентах, де можна відірватись наповну!

 

Monegros Desert, вартість квитка 65 є
Проходить в Європі щороку в пустелі під однойменною назвою. Тривалість його проведення  всього один день, за який на декількох майданчиках встигають виступити DJ  різних напрямків. Особливість фестивалю – своя валюта, не маючи якої ви не зможете придбати навіть пляшку мінеральної води.

Burning Man

Даний фестиваль проводиться в пустелі Блек, Північна Америка в серпні  і триває 8 днів. А починалося все з учасників з 20 чоловік на пляжі Сан-Франциско, які просто хотіли самовиражатися радикальним чином. Для цього його відвідувачі самостійно  майстрували собі вбрання химерного вигляду . Головна умова перед усіма учасниками фесту-кожен повинен подбати про своє життєзабезпечення. Через велику кількість прихильників свято довелося перенести  перенести з пляжу Сан-Франциско в пустелю Невади.

Misteryland, вартість квитка 70 євро.
Нідерландський фестиваль Misteryland – це один з найстарших фестивалів електронної музики, який триває всього один день.І фестивалю є своє гасло: «Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is Mystery!». Переважно на фестивалі грають місцеві учасники клубного музичного руху.На території фестивалю широко представлені  й інші розваги, такі як музей мистецтв, кінотеатр, атракціони.

Global Gathering Festival
Традиційно проводять в кінці липня в Великобританії. Але його маштаби стали розширюватися, спочатку збільшивши кількість днів з одного до двох, а потім показавши фестиваль у багатьох країнах світу, серед них США, Росія, Білорусь, Україна, Польща, Туреччина, Малайзія, Австралія, Хорватія. І всюди, куди б не приїхав Global Gathering Festival, його зустрічали грандіозно і масово. Рейв став шанованою подією серед відомих DJ, які вважають за честь виступити на цьому заході.

 

Ultra Music Festival
Узбережжя Маямі відоме не тільки своїми красивими пейзажами і прекрасними можливостями для серфінгу, але і  одним з найбільших в світі фестивалів електронної музики під назвою Ultra Music Festival.
До 2006 року фестиваль був одноденним, потім перекваліфікувався в дводенний open-air та перемістився на інший майданчик – Бісентенніал. Кількість учасників було вже тоді воістину величезним, в 2007 році воно досягло 50 000 чоловік, а в 2008 році було дорівнює 70 000 чоловік.
У 2011-2012 роках Ultra Music Festival стає вже триденним фестивалю ставляться нові рекорди по відвідуванню – 60 000 фанатів електронної музики в день. 2013 рік розширив рамки фесту, який вклався в цілих два вікенди.
Квитки на нього розкуповуються за якихось 10-15 хвилин. Щорічно свято відвідує кілька сотень тисяч чоловік. Основна особливість – це запрошення не тільки іменитих зірок світового рівня, але і початківців, готових себе показати. Цьогоріч фестиваль заплановано з 14 по 16 липня. Вас чекають незабутні пригоди, маса нових знайомств і нереальна кількість позитивних емоцій.

Tomorrowland
Ще один фест міжнародного рівня проходить в Бельгії. Назва свята – Tomorrowland. Найбільший європейський фестиваль електронної музики, який проходить в містечку Бум під Антверпеном. Відомий своєю інтенсивною енергетикою і фантасмагоричними декораціями, Tomorrowland відрізняється неймовірною якістю музики і шоу. На фестивалі близько 20 різних сцен. На кожній з них звучать різні стилі і жанри електронної музики. Так що кожен знайде музику до душі. Фест проходить в мальовничому місці, в оточенні озер, полів і пагорбів, тому незабутній відпочинок на природі Вам гарантований.

 

Ось кілька фестивалів, які щороку радують своїх учасників різноманітними сюрпризами і нововведеннями, відкриваючи світові все нових зірок і показуючи всесвітньо відомих  кумирів з їх карколомними сетами, за придбанням квитків на які звертайтесь в Агенцію “О&О”, м. Тернопіль, вул. І.Франка 5/1, тел. 0677007079, 0507707596

maxresdefault maxresdefault-1